Çocuk Kitapları

Madiba Büyüsü Pdf indir

Madiba Büyüsü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Madiba Büyüsü kitabı 164 olarak çıkarılmıştır. Nelson Mandela tarafından kaleme alınan Madiba Büyüsü isimli kitap 9786055691721 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Madiba Büyüsü kitabını 22.11.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Madiba Büyüsü pdf oku indir.

Madiba Büyüsü pdf indir

Afrikalı sanatçıların müthiş çizimleriyle…

Nelson Mandela’nın dünya çocukları için bir araya getirdiği bu kitapta, Afrika’nın en eski masallarından bazıları, yüzseneler boyunca çok uzak yerlere yolculuk ettikten sonra, yeni seslerle dünya çocuklarına geri dönüyor.

Yetişkinler ve çocuklar Afrika masallarında en sevdikleri temaları bir kez daha keşfedecekler veya belki de onlarla ilk kez karşılaşacaklar. Madiba Büyüsü’nde neler mi var! Sinsi ve hin tavşan var; genelde dalavereci rolünde kurnaz çakal var; arada bir kurtla birlikte mazlum rolünde karşımıza çıkan sırtlan var; ormanın hakimi ve hayvanların armağan dağıtıcısı olarak aslan var; korku salmakla birlikte şifa gücünün simgesi olan ve genelde suyun gücüyle birlikte karşımıza çıkan yılan var; felaket veya özgürlük getiren büyüler var; dönüşüme uğrayan insanlar ve hayvanlar var; büyük, ufak herkesi dehşete sürükleyen korkunç canavarlar var…

“Size kendi masalımı anlattım, güzel veya değil, onu başka yerlere götürün ve başka masalların bana gelmesini sağlayın.”

Madiba Büyüsü kitap özeti

Madiba Büyüsü pdf oku

Madiba Büyüsü Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu