Çocuk Kitapları

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 Pdf indir

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 kitabı 16 olarak çıkarılmıştır. Ömer Faruk Paksu tarafından kaleme alınan Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 isimli kitap 9786051629636 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 kitabını 05.12.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 pdf oku indir.

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 pdf indir

Günün birinde bir fil ile bir maymun okumaya karar verirler ve ormandan şehre gelirler. Sonra mı? Sonra bir sınıf öğrenciyle birlikte, birbirinden keyifli maceralar yaşamaya başlarlar.
Psikolog Berrin Göncü Işıkoğlu’nun danışmanlığında bir araya getirilen bu sette çocuklar; okuma sevgisini, sorumluluk sahibi olmayı, sağlıklı beslenmeyi, kurallara uymayı, empati yapmayı, tutumlu olmayı, dürüstlüğü, alay etmemeyi, sabırlı olmayı ve hayvan sevgisini öğreniyorlar.

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 kitap özeti

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 pdf oku

Lunaparkta Eğlence / 1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi Seti 8 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu