Çocuk Kitapları

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu Pdf indir

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. İnan Çetin tarafından kaleme alınan Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu isimli kitap 9789750840395 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu kitabını 11.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu pdf oku indir.

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu pdf indir

“Düş yalnızca gecelerimizin yıldızı değil,  gündüzlerimizin de yıldızlı ve gizemli gecesidir.”
Ludingirra dünyalar arası kapıdan geçip derin bir uykudan uyandıktan sonra kendisini Yenilik Aynası İmparatorluğu’nda bulur. Orada Attika ile tanışır. Küçük kız onu yaşamının tehlikede olduğu hususunda ikazr. Ne de olsa oraya izinsiz girmek yasaktır. Her ne kadar Attika ona yardım etse de Ludingirra kendisini aklına bile gelmeyecek bir karmaşa ve yaşamının macerası içinde bulur.  Ludingirra başına gelenleri alt edebilecek midir? Mutlular Ülkesi’ne geri dönebilecek midir?
Ludingirra ile Attika – Yenilik Aynası İmparatorluğu, destanların, masalların, hayallerin sesinden yazan İnan Çetin’den soluk soluğa okunan bir roman.
 
TADIMLIK
“Gerçekleri dile getiriyorum” dedi Ludingirra. “Bildiğim tek şey, dünyalar arası kapıdan geçtiğim ve ardından derin bir uykudan uyandığımdır.”
Bu, adeta enteresan ve bir hayli etkili bir rüya sahnesiydi İmparator için. Ludingirra’nın belleğini kat kat açmak, içinde ne varsa öğrenmek istiyordu. Onu konuşturmaktan başka seçeneği yoktu.
“Eğer böyleyse, bize dünyalar arası kapının nerede bulunduğunu söyle” dedi.
Ludingirra, gündüz gece demeden günlerce yürüdüğünü, etrafının dağlarla çevrili olduğunu, yürüdüğü yolun kendisini Ninzi’yi gördüğü tepeye çıkardığını ve Attika ile tanıştığını anlattı. Ne ki İmparator’un öğrenmek istediğini, dünyalar arası kapının nerede, nasıl bir şey olduğunu anlatamadı. Gerçi uykuveyalmadan önce enteresan bir parıltıyı hayal meyal anımsıyordu ama gerçekte o parıltının dünyalar arası kapıyla bir ilgisinin bulunup bulunmadığından emin değildi.

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu kitap özeti

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu pdf oku

Ludingirra ile Attika Yenilik Aynası İmparatorluğu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu