Çocuk Kitapları

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi Pdf indir

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Divya Beste Dolanay tarafından kaleme alınan Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi isimli kitap 9789752979512 dilinde ve 21 x 21.5 cm ebatındadır. Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi kitabını 01.02.2008 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi pdf oku indir.

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi pdf indir

Çocuklar da Yoga Yapar

Tamamı renkli ve görsel anlatımıyla çocuklar için olağanüstü bir yoga kitabı!

‘Bir çocuğa verilebilecek en güzel armağan, ona kim olduğunu anlamasını öğretmektir.’

Mirra Alfassa

Ve bunun için en güzel yollardan biri, çocukları Yoga yapmaları için yönlendirmektir! Evet, çocuklar da büyükler gibi Yoga yapabilirler… Bu kitapta, yazarın halen yaşamakta olduğu Güney Afrika’dan doğa ve hayvan fotoğrafları eşliğinde, üç ayrı kıtada çekilen Yoga pozları ile çocuk Yogası ile ilgili tüm öğrenmek istediklerinizi bulacak, çocuklarınızla paylaşabileceğiniz çiçeği burnunda bir yolculuğa çıkacaksınız!

“O, her zaman son derece titiz ve Yoga disiplini ile kendini geliştirmiş sevgili arkadaşım Beste, çocuklarımız için harika bilgilerle dolu ve son derece yol gösterici bir Yoga kitabı hazırlamış. Tam bir kaynak kitap niteliğindeki bu kitaptan, çocukları ile Yoga yapmak isteyen anne ve babalar, Yoga çalışmalarını evde kişisel çalışmalarla sürdürmek isteyen çocuklar ve okul sonrası programı yapan tüm Yoga eğitmenleri yararlanabilir.

Dr. Neslihan İskit (Kalp Yogası uzmanı ve Çocuk Yogası eğitmeni)

“Yoga ve çocuklar: Çocuğu ve anne-babayı bir araya getirecek ve bir arada tutabilecek her aktivite manalı ve geliştirici. Çocuk Yogasında, Yoga, çocukluğun coşkusu ile bir araya gelip, gelişimi destekleyici bir etki de kazanıyor…”

Prof. Dr. Yankı Yazgan (Çocuk psikiyatristi ve konuşmacı-yazar)

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi kitap özeti

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi pdf oku

Lotus Çiçekleri Yogamini Projesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu