Aşk Kitapları

Lordum pdf indir

Lordum kitabı PDF

Lordum PDF İndir, kitap sever takipçilerimiz için  Lordum PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Lordum PDF İndir detaylı kitap özeti yazımızda..

Lordum PDF İndir

LordumPDFindir, Kitabın yazarı Freya McLowell’dir. Kitap toplam 470 sayfadır. Sitemizden Lordum e-Kitap indirebilirsiniz yahut okuyabilirsiniz, Aşk, Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Lordum
  • Yazar: Freya McLowell
  • Baskı tarihi: Haziran 2015
  • Sayfa sayısı: 470

Lordum Kitabı Ön Okuma

Lordum kitabı PDF, Lider hızla giden atının üzerinden, Rose’a doğru “Durdur şu atı!” diye bağırdı. Bu kadın bir an olsun normal davranamaz mıydı? Yüzüne çarpan dallar iyice canını sıkmaya başlamış, onu dinlemeyen İngiltere’nin gülü ise sabrının sonunu getirmeyi başarmıştı. Rose ağlamaktan şişmiş yeşil gözlerini ona dikti ve sesinin çıkması için dua ederek yanıt verdi. “Senden emir alacak değilim!” Sesleri esen rüzgâra ve kararan günün boğuculuğuna karışıp, onları sarıyordu. “Seni düşündüğümü sanma! Altındaki güzel hayvan, bu hıza daha fazla dayanamaz! Ağzından köpükler çıkmadan ve ciğerleri patlamadan önce durman gerektiğini düşündüm. İskoçya’ya kadar yürümek istemezsin herhalde!” Eider hem yardım etmeye çalışıyor, hem de bu yardımlarını gizlemek istercesine bir pislik gibi konuşarak, güzel gelinin nefretini üzerinde topluyordu. Rose’a baktığında, onun kendisini kaybetmiş olduğunu anladı. Islak yanakları ve boş boş bakan kırmızı gözleri, Eider’ın geri çekilmesine yol açtı. Eider onun gözlerinde bir parça merhamet aradı.

Rose ise iplerine asılarak durduğunda, hayvanın gürültülü soluklarını duydu ve kalbinin acıyla sıkıştığını hissetti. Kendi acısıyla, onun da canım yakmıştı. İngiltere’nin en güzel atım sahipti ve onu da kaybetmek üzereydi. Ailesinden sonra, o da mı gidecekti? Lütfen beni bırakma, Hades! “Sakin ol, Hades! Beni duyuyorsun, değil mi oğlum? Lütfen affet beni, düşünmedim oğlum!” Rose ayakları üstüne düşen atın başım okşuyor, öte yandan da koca ıslak burnuna öpücükler kondurarak, onu sakinleştinneye çalışıyordu. Hayvanın soluklan düzene girmeye başlamıştı ama Rose, dizlerinin üzerine koyduğu güzel başını ve yelesini okşamayı bir türlü bırakamıyordu. Ona kalan tek şeyin atı olduğunu yeni fark etmiş, yalnızlığı bir ok gibi kalbine saplanmıştı. Onu bu hüzünlü dünyasından koparan, Eider’m buz gibi sesi oldu. Bu İskoç’a teşekkür etmeliydi.

Eider ise gözlerini dikmiş bir biçimde kızı inceliyordu. Konuşmaya başladığında, sesinde merhametten eser yoktu. “Hayvanı rahat bırak ve kendine uyuyacak bir yer bul. Hava aydınlanmaya başladığında tekrar yola çıkacağız.” Eider arkasını dönüp, karanlığın içine karışmak için adımlarını hızlandırdı. Tanrı, onu bir kez olsun sevmeyi denmemiş ve şimdi de böyle bir kadınla cezalandırmaya karar vermişti. Son adımını atmasını engelleyen sözlere ise verecek bir yanıt bulamamıştı. “Nasıl bu kadar duygusuz olabiliyorsun? Ya da nasıl bu kadar kuvvetli görünmeyi başarabiliyorsun? İngiltere’nin en acıma-sız kadmıyını. Ellerimde can veren onlarca adam oldu. Ama buna…” Aslını söylemek gerekirse aynı şeyleri o da hissediyordu fakat bir kadına nasıl yanaşılacağnı bilmediği için Rose’a bir yararı dokunmuyor ve kelimeleriyle onu sakinleştirerek huzura erdirmek yerine,

Aşşağıdan Freya McLowell Lordum e-Kitap indirebilirsiniz.| LordumPDF indir yahut okuyabilirsin.

Freya McLowell Lordum PDF İndir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu