Edebiyat Kitapları

Londra’dan Sevgilerle Pdf indir

Londra’dan Sevgilerle pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Londra’dan Sevgilerle kitabı 384 olarak çıkarılmıştır. Sarah Jio tarafından kaleme alınan Londra’dan Sevgilerle isimli kitap 9786254140907 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Londra’dan Sevgilerle kitabını 14.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Londra’dan Sevgilerle pdf oku indir.

Londra’dan Sevgilerle pdf indir

Nasıl ki nergisler her bahar donmuş topraktan kendilerini gösterebiliyorsa ben de acıma dayanabilirdim.”
 
 
Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, senelerdır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.
 
Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina halen bilmese de annesinin onun için bir araya getirdiği sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu mevcuttur ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak arasında bir karar vermek zorundadır.
 
Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini çiçeği burnunda bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin umut dolu hikâyesi…

Londra’dan Sevgilerle kitap özeti

Londra’dan Sevgilerle pdf oku

Londra’dan Sevgilerle Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu