Edebiyat Kitapları

Londra Konferansı Mektupları Pdf indir

Londra Konferansı Mektupları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 72 sayfadan oluşan Londra Konferansı Mektupları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Falih Rıfkı Atay tarafından kaleme alınan Londra Konferansı Mektupları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Londra Konferansı Mektupları kitabını 9786051774206 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Londra Konferansı Mektupları pdf oku indir.

Londra Konferansı Mektupları pdf indir

“Bez kaplı bir tavan, yeşil bir kürsü, yeşil masa ve koltuklar, bol ışık ve bol kâğıt: Haziran’ın 12’sinden beri bu dekor içinde tez dinliyoruz.
Eğer gözlerimi kapayıp yalnız seslere kulak versem, kendimi Cenevre’de zannedeceğim. Hakikat odur ki on seneden beri her yerde konuşulan mesele az çok bir, konuşan adamlar az çok aynıdır. Yalnız salon ve şehir değişiyor. En koyu ihtilalciden Büyük Britanya kralına kadar, teşhis münakaşasında bulunmayan yoktur. Bunun en doğrusu, ilk günü konmuştur: Vaziyet tehlikelidir; harp ve anarşiye sürükleniyoruz!”
Londra Konferansı’nı Falih Rıfkı Atay’ın hem dönemine tanıklık eden hem de gazetecilik yönünü ön plana çıkaran gözlem ve değerlendirmeleriyle anlattığı bu eser, dünya çapında ardından yaşanacaklara da ışık tutmakta ve değerini bir kez daha göstermektedir.

Londra Konferansı Mektupları kitap özeti

Londra Konferansı Mektupları pdf oku

Londra Konferansı Mektupları Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu