Pdf Kitap

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) Pdf indir

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde (Listening Readıng Comprehension) sayfadan oluşan Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) kitabı 9789758406265 olarak çıkarılmıştır. B. Orhan Doğan tarafından kaleme alınan Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) isimli kitap 31.03.2005 dilinde ve 176 ebatındadır. Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) kitabını Peter Williams numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) pdf oku indir.

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) pdf indir

Son zamanların çıkmış en geniş kapasiteli okuma ve dinleme parçalarını içeren bu kitap ile İngilizcenizi ileri düzeylere ulaştırabilirsiniz.
Kitap içinde yüzü aşkın okuma parçaları bulunmaktadır. Okuma parçalarının telaffuzları bunun yanı sıra kitabın bunun yanında verilen altı adet audio cd’de bulunmaktadır.

Bu kitap aracılığıyla İngilizce metinleri okurken bunun yanı sıra telaffuzlarınıda dinleyerek doğru telaffuzlara ulaşabilir, yazım kuramlarınıda kaidelerina uygun uygulayabilirsiniz.

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) kitap özeti

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) pdf oku

Listening Reading Comprehension (Mp3 Cd ilaveli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu