Çocuk Kitapları

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor Pdf indir

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Bahar Karaca tarafından kaleme alınan Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor isimli kitap 9786254058608 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor kitabını 28.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor pdf oku indir.

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor pdf indir

Okul öncesi dönem, çocukların gelişim alanlarına ait beceriler kazandıkları, merak duygularını besledikleri ve oynayarak öğrenmeye çok istekli oldukları bir dönemdir. Çocuklar özellikle çevrelerinde gördükleri somut nesneleri merak eder ve öğrenmek isterler. Bu zamanda kazanılan öğrenme becerileri çocukları ilköğretime hazırlayarak önümüzdeki zamanlarda okul başarısını da destekler.
Limi Dikkat Oyunları ile Eğleniyor, çocukların algılama ve problem çözme becerilerini geliştirmek için hazırlandı. Çocuklar etkinlikleri uygularken eğlenerek öğrenecek ve odaklanma becerisi kazanacaklar. Özellikle benzerlik-değişiklik gibi ayrıntılara dikkat etmeyi öğrenmek günlük yaşamda karşılaşılan problemleri çözmek için düşünme becerisini geliştirebilir.

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor kitap özeti

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor pdf oku

Limi Dikkat Oyunları İle Eğleniyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu