Çocuk Kitapları

Limi Çizgilerle Öğreniyor Pdf indir

Limi Çizgilerle Öğreniyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Limi Çizgilerle Öğreniyor kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Bahar Karaca tarafından kaleme alınan Limi Çizgilerle Öğreniyor isimli kitap 9786254058578 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Limi Çizgilerle Öğreniyor kitabını 02.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Limi Çizgilerle Öğreniyor pdf oku indir.

Limi Çizgilerle Öğreniyor pdf indir

Okul öncesi dönem, çocukların gelişim alanlarına ait beceriler kazandıkları, merak duygularını besledikleri ve oynayarak öğrenmeye çok istekli oldukları bir dönemdir. Çocuklar özellikle çevrelerinde gördükleri somut nesneleri merak eder ve öğrenmek isterler. Bu zamanda kazanılan öğrenme becerileri çocukları ilköğretime hazırlayarak önümüzdeki zamanlarda okul başarısını da destekler.
Limi Çizgilerle Öğreniyor, çocuklara kalem tutma ve kullanma becerisi kazandırmayı amaçlayarak hazırlandı. Basitten başlayarak ilerleyen etkinlikler, çocuğun farklı şekillerde çizgi çalışmaları yaparak ufak kas gelişimlerini destekler.

Limi Çizgilerle Öğreniyor kitap özeti

Limi Çizgilerle Öğreniyor pdf oku

Limi Çizgilerle Öğreniyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu