Çocuk Kitapları

Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir

Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Timaş Çocuk aracılığıyla çıkarılan Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı 96 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Mayıs 2018 nolu ISBN numarasına sahip Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitabının yazarı Mustafa OrakçıLevent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk PDF indirebilirsiniz. 

Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Kitabı Pdf indir

El fenerini yaktım. Korkarak ilerlemeye başladım. Dar bir koridordan geçtik. Karşımıza bir merdiven çıktı. Arkadaşlarıma baktım. Yukarı çıkmamı işaret ettiler. Ağır adımlarla merdiveni tırmandım. Bastığım her basamak gıcırdıyordu. Sessiz olmak için ne kadar çaba göstersem de fayda etmiyordu. Biraz daha ilerleyince karşımıza bir kapı çıktı. Kapıyı usulca açtım. Korkudan nefesim kesildi. İçeride… Komik, saf, deli dolu Levent’in, yaramaz kardeşi ve muzır sınıf dostlarıyla yaşadığı tadına doyum olmaz maceralar…

 

Etiketler: Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf oku , Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk Pdf kitap indir, Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk pdf oku ücretsiz, Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitap indir ücretsiz, Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk pdf indir yandex, Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk pdf oku özet, Levent Perili Evden Kaçış Mustafa Orakçı Timaş Çocuk kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu