Çocuk Kitapları

Leo’nun Renkleri Pdf indir

Leo’nun Renkleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Leo’nun Renkleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zehra Tapunç tarafından kaleme alınan Leo’nun Renkleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Leo’nun Renkleri kitabını 9789752121607 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Leo’nun Renkleri pdf oku indir.

Leo’nun Renkleri pdf indir

Dünyayı değiştirmeden önce, o da bir zamanlar çocuktu…
 
Ansızın gelen gizemli pusula Leo’nun yaşamını  alt üst eder. Leo ve dostları pusulanın sahibini bulmak için  seferber  olurlar. Lakin çok geçmeden  bu işin düşündükleri kadar  kolay  olmadığını anlarlar. Çünkü ellerinde tek bir ipucu mevcuttur. Pusuladaki imza… “Seni bu dünya çapında en fazla seven…”
 
İnsanı bu dünya çapında en fazla kim sever? Leo ve dostları bu sorunun peşine düşerler. Acaba Leo, onu bu dünya çapında en fazla sevdiğini söyleyen gizemli hayranı- na ulaşabilecek midir?
 
İtalya’nın ortasındaki ufak Vinci kasabasında yaşayan  Leo’nun olağanüstü tabloları, olağanüstü icatları ve dehasıyla dünyayı değiştirmeden,  Leonardo Da Vinci olmadan önce kendi yaşamındaki sırları çözmesi gerekiyordu…
 
Zehra Tapunç, Leo’nun Renkleri’nde bu kez bizi yüzseneler öncesine götürüyor;   Vinci kasabasına, her şeyin başladığı yere…

Leo’nun Renkleri kitap özeti

Leo’nun Renkleri pdf oku

Leo’nun Renkleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu