Edebiyat Kitapları

Kurt Kanunu Pdf indir

Kurt Kanunu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 304 sayfadan oluşan Kurt Kanunu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kemal Tahir tarafından kaleme alınan Kurt Kanunu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Kurt Kanunu kitabını 9786053759799 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kurt Kanunu pdf oku indir.

Kurt Kanunu pdf indir

“Kurtlukta düşeni yemek kanundur” korkusunu her an enselerinde hissederek yaşayan köşeye kıstırılmış, kendileriyle ve geçmişleriyle, içinde bulundukları zamanla hesaplaşan insanları anlatıyor Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda. Cumhuriyetin en bunalımlı dönemlerinden biri olarak değerlendirilen “İzmir Suikasti” olayına karışan ve karıştırılanların dramı olarak da okunabilecek roman, İttihatçılar arasındaki iktidar kavgasını ve tasfiye sürecini de acımasız bir yalınlıkla ve özeleştiriyle ortaya koyuyor.

Esir Şehir Üçlemesi’nde taşıdığı umudu Yol Ayrımı’nda yitirmeye başlayan Kemal Tahir, Kurt Kanunu’nda mücadelenin kime ve neye karşı yapıldığının pek de öneminin kalmadığı günleri “hayal kırıklığını satır aralarına gizleyerek” ustalıkla betimliyor.

Kurt Kanunu kitap özeti

Kurt Kanunu pdf oku

Kurt Kanunu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu