Biyografi Kitapları

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu PDF indir

Küresel Çeteye İnfaz PDF

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu kitabını sizlerle paylaştık. Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu kitabının detayları..

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu – Özeti

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Mayıs 31st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 736
Yazar: Murat Bahadır Akkoyunlu
551
“Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) kitabını yazarken haddimizi kendimiz tayin ettik. Bizi hadsiz bulacakların bize tayin edecekleri haddi umursamadık.

Bu kitap niçin yazıldı?

Küresel Çeteye İnfaz PDF, Tüm insanlığın katili, cani küresel ezoterik çetenin ifşa edilmesi gerekiyordu. İnsanlıkla kedinin fare ile oynadığı gibi oynayan bu Çıfıt, yani şeytansı örgütün haklılıkla kuşatılıp mahkûm edilmesi elzemdi. Türk devletlerinin bu Çıfıtlığın zebunu olarak nasıl çöktüklerini, yönetimlerinin hangi nedenlerden ötürü vesayet altına girdiğini ve vesayetin esaretinde nasıl bir zillet meydana geldiğinı; vesayetten çıkma çabalarını, savaşını, özellikle genç nesillere anlatmak için bu kitabı yazdık.

Yazdıklarımızın bize ne kadar düşman kazandırabileceğini dikkate almadık.

Umudumuz odur ki, bu kitabı okuyan şahıs, dünya çapında ve Türkiye’de ne olduğunu, kimlerin neleri nasıl yaptıklarını çözümlemek için artık bir siyasi tahlil dinlemek gereksinimini duymayacak.

İddiamız odur ki, bu kitabın hemen her sayfası ayrı bir kitabın konusu olabilir.

Değerli okurlarımızdan istirhamımız odur ki, lütfen kitabın son kelimesini de okuyup bitirmeden bir yargıya varmasınlar.”

Siyaset bilimci yazar Murat Bahadır Akkoyunlu’nun, öğretilen ve gösterilen tüm siyaset tarihini kökten değiştirmek için Orhan Efe Özenç ile yaptığı bu söyleşide, 1000’i aşkın dipnot ve kaynak ile desteklenen özgün bir bakış açısıyla, tüm tabular yıkılıyor, hakikatler ortaya çıkmakta…

Bir önceki yazımız olan Aşk Kuytusu – Şilan Mete başlıklı kitabımızda Aşk Kuytusu Şilan Mete ekitap indir, Aşk Kuytusu Şilan Mete ekitap oku ve Aşk Kuytusu Şilan Mete pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu