Çocuk Kitapları

Kunduz Toya’nın Maceraları Pdf indir

Kunduz Toya’nın Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kunduz Toya’nın Maceraları kitabı 288 olarak çıkarılmıştır. Asuman Sarıtaç tarafından kaleme alınan Kunduz Toya’nın Maceraları isimli kitap 9786052301630 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Kunduz Toya’nın Maceraları kitabını 19.06.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kunduz Toya’nın Maceraları pdf oku indir.

Kunduz Toya’nın Maceraları pdf indir

Kunduz Toya’nın Maceraları” hikaye seti Toya adında ufak bir kunduzun başından geçen maceraları ve bu esnada hissettiklerini ifade etmektedir. Set, ahlaki değerleri en ince biçimde işlemekle birlikte, görselleri de değerlerimize uygun olarak çizilmiş 12 kitaptan buluşmaktedir.
 
7 yaş ve üzeri okuyucuya hitap eden set; çocuklara okuma zevki sunarken onlara alışılmışın dışında anlatımı ve hikayesiyle kitabı okurken adeta zamandan ve mekandan soyutlanıp hikayenin geçtiği ormanda veya nehirde hissetmelerini sağlayacak. Bunun yanında tatlı kunduz dünyasında maceradan maceraya koşacaksınız. İçindeki çizimlerin güzelliği ilgi çekmeyle yetinmeyip duyguyu okuyucuya tam anlamıyla hissettirecektir.
 
Renkli, ilgi çekici, dinamik kutusuyla; içindeki birbirinden keyifli hikayeleri ve eşi benzeri görülmeyecek güzellikteki çizimleriyle okumayı ve kitapları sevdirecek bir hikaye seti olmasının bunun yanında kitaptaki hikayelerle çocuklara şu alışkanlıklar kazandırılmak istenmektedir:
Görev ve Sorumluluk Duygusu, Evrensel Değerler, Ön Yargılı Olmamak, İyilik Yapmak, Sağlıklı Beslenmek, Arkadaşlık, Sevgi, Yardımlaşmak ve Paylaşmak…

Kunduz Toya’nın Maceraları kitap özeti

Kunduz Toya’nın Maceraları pdf oku

Kunduz Toya’nın Maceraları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu