Çocuk Kitapları

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi Pdf indir

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254053498 sayfadan oluşan Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Nanette Newman tarafından kaleme alınan Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi isimli kitap The Importance of Being Ernest the Earwig dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi kitabını 05.06.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi pdf oku indir.

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi pdf indir

“Bugüne kadar kahramanı kulağakaçan olan bir kitap duydun mu hiç?” Kitaplarda her türden canlı boy gösterir, ama asla kulağakaçanlara yer verilmemiştir! Kulağakaçan Mercan bu haksızlığı gidermeye karar verir. Kitapçıya gider ve en sevdiği kitapların sayfaları arasında dilediğince dolanır.
Köstebek ile birlikte Vahşi Orman’da yürür (Söğütlükte Rüzgâr), Alice ile birlikte Şapkacı’nın Çılgın Çay Partisi’ne katılır (Alice Harikalar Diyarında), Peter Pan ve Wendy ile birlikte Varolmayan Ülke’ye uçar (Peter Pan). Sevimli Kulağakaçan Mercan, ne kadar ufak olursa olsun her canlının fark edilme hakkına sahip olduğunu ispatlıyor.

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi kitap özeti

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi pdf oku

Kulağakaçan Mercan Olmanın Tartışılmaz Önemi Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu