Çocuk Kitapları

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 Pdf indir

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Comtesse De Segur tarafından kaleme alınan Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 isimli kitap 9786254074042 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 kitabını 22.05.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 pdf oku indir.

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 pdf indir

Asıl adı, Sophie Rostopchine olan ve Kont Eugene de Segur ile evlendikten sonra Comtesse De Segur ismini kullanmaya başlayan yazarın çocuklarına ve torunlarına anlattığı üç öyküden oluşan kitaplarından bir diğeride Sofi’nin Maceralarıdır.
Birinci öykü, ‘Küçük Sofi’nin Maceraları’dır. Adından da anlayacağınız gibi öyküler, yazarın kendi çocukluğundan izler taşır. 
Annesiyle dadısının her dediğine ‘Evet’ diyen ve hiçbir şeye itiraz etmeyen Sofi, gene de bildiğini yapmaktadır. Kireç kuyusuna düşmek, akvaryumdaki balıkları tuzlamak ve daha niceleri…
Yazar kitabın girişinde torununa aynen şunları yazar, “İşte, büyükannenin çocukluğundan çok iyi tanıdığı ufak bir kızın gerçek öyküleri; O hızlı öfkelenirdi zamanla yumuşak huylu biri oldu. Oburdu ama azla yetinmesini öğrendi. Yalancıydı ama doğru sözlü oldu… Siz de… Sophie gibi kusursuz biri olun.”

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 kitap özeti

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 pdf oku

Küçük Sofi’nin Maceraları / Sofi’nin Maceraları 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu