Çocuk Kitapları

Küçük Prens ve Sevimli Tilki Pdf indir

Küçük Prens ve Sevimli Tilki pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Prens ve Sevimli Tilki kitabı 14 olarak çıkarılmıştır. Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan Küçük Prens ve Sevimli Tilki isimli kitap 9786054170951 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Küçük Prens ve Sevimli Tilki kitabını 26.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Prens ve Sevimli Tilki pdf oku indir.

Küçük Prens ve Sevimli Tilki pdf indir

Antoine De Saint-Exupéry nin ölümsüz eseri Küçük Prens’ten 0-5 yaş algısına uygun biçimde uyarlamaya çalıştığımız 4 kitaptan oluşan bu sesli kitap serisinde, çocuklarımızın Küçük Prens ve değerleriyle okul öncesi dönemlerinde tanışmalarını amaçladık.
Serinin bu kitabında ‘’Arkadaşlığın ve Paylaşmanın Önemini’’  rengarenk çizimlerle , tiyatro ve sinema sanatçısı Begüm Akkaya  tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘’ Küçük Prens ve Sevimli Tilki ‘’ adlı sesli kitabımızda  anlatmaya çalıştık.
Uyarlama Metinler Pınar Ulaş Akdaş ile  Sinema ve Tiyatro sanatçısı Musab Ekici tarafından kitap haline getirişmiştir..Bu kitapla çocuğunuz; ufak yaşta kitap okumayı sevmeyi – kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama kabiliyetini ilerletecektir. Kitaptaki öykü, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir , çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 14 sayfadan oluşmakta,19 cm x 22 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 6 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Küçük Prens ve Sevimli Tilki kitap özeti

Küçük Prens ve Sevimli Tilki pdf oku

Küçük Prens ve Sevimli Tilki Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu