Çocuk Kitapları

Küçük Prens – Resim Çiziyorum Pdf indir

Küçük Prens – Resim Çiziyorum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Prens – Resim Çiziyorum kitabı 14 olarak çıkarılmıştır. Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan Küçük Prens – Resim Çiziyorum isimli kitap 9786054170920 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Küçük Prens – Resim Çiziyorum kitabını 26.04.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Prens – Resim Çiziyorum pdf oku indir.

Küçük Prens – Resim Çiziyorum pdf indir

Antoine De Saint-Exupéry nin ölümsüz eseri Küçük Prens’ten 0-5 yaş algısına uygun biçimde uyarlamaya çalıştığımız 4 kitaptan oluşan bu sesli kitap serisinde, çocuklarımızın Küçük Prens ve değerleriyle okul öncesi dönemlerinde tanışmalarını amaçladık.
Serinin bu kitabında ‘’Yeteneklerimizin farkına varmamızın önemini ‘’ rengarenk çizimlerle , tiyatro ve sinema sanatçısı Begüm Akkaya  tarafından seslendirilen naif bir hikayeyle ve Smart-teach yayınevi çocuk korosu tarafından seslendirilen özgün bir çocuk şarkısıyla; ‘’ Küçük Prens – Resim Çiziyorum ‘’ adlı sesli kitabımızda  anlatmaya çalıştık.
Uyarlama Metinler Pınar Ulaş Akdaş ile  Sinema ve Tiyatro sanatçısı Musab Ekici tarafından kitap haline getirişmiştir..Bu kitapla çocuğunuz; ufak yaşta kitap okumayı sevmeyi – kullanmayı, sesler ve resimler arasında mantıklı bağlar kurmayı öğrenecek ve drama kabiliyetini ilerletecektir. Kitaptaki öykü, sayfa sayfa elektronik boarda sesli olarak kaydedilmiştir , çocuğunuz doğru butonları izleyerek kitabı sesli olarak dinleyebilir.
Kitap ; Kapak dahil 14 sayfadan oluşmakta,19 cm x 22 cm ebatlarında, dayanıklı sert kapak ve iç sayfalardan oluşan pırıl pırıl baskılı ve 6 butonlu bir elektronik boarda sahiptir.

Küçük Prens – Resim Çiziyorum kitap özeti

Küçük Prens – Resim Çiziyorum pdf oku

Küçük Prens – Resim Çiziyorum Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu