Çocuk Kitapları

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491188 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Bir türlü çözemediğim büyük bir sır bu. Benim için de, Küçük Prens´i çok sevenler için de, bilmediğiniz bir yerlerde, tanımadığınız bir koyunun, bir gülü yemiş, veya yememiş olması evrende çok şeyi değiştirir. 
Göküyüzüne bakın ve şöyle sorun kendinize: ´´Koyun çiçeği yedi mi yemedi mi? O zaman her şeyin nasıl değiştiğini göreceksiniz.
Hiçbir yetişkin insan bunun ne denli mühim olduğunu hiçbir zaman anlayamayacak…
Bu gördüğünüz yıldız, dünyanın en güzel ve en hüzün verici görünümüdür benim için. Bir önceki resmin aynısı, ama iyice görebilmeniz için bir daha çizdim. Küçük Prens yeryüzünde ilk kez, işte burada göründü ve burada da kayboldu. Bir gün Afrika´ya gider de yolunuz çöle düşerse, burayı kesinlikle bilebilmeniz için bu resme dikkatle bakın. Eğer oradan geçecek olursanız, çok rica ediyorum, yavaşlayın ve tam yıldızın altında durun biraz! O sırada yanınıza bir çocuk gülerek gelirse, altın sarısı saçları varsa, bir soru sorulduğunda yanıtlamıyorsa bilin ki o odur. O zaman bir incelik yapın! Çektiğim üzüntüden kurtarın beni, Onun geri geldiğini yazın bana.

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Küçük Prens Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu