Çocuk Kitapları

Küçük Ömer’in Maceraları 4 Pdf indir

Küçük Ömer’in Maceraları 4 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Küçük Ömer’in Maceraları 4 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ahmet Taşçı tarafından kaleme alınan Küçük Ömer’in Maceraları 4 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19 cm ebatındadır. Küçük Ömer’in Maceraları 4 kitabını 9786057934864 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Ömer’in Maceraları 4 pdf oku indir.

Küçük Ömer’in Maceraları 4 pdf indir

Ben ne kadar bir şanslı bir çocukmuşum. Henüz 4. sınıf öğrencisi iken, önce Mekke’yi, sonra da Medine’yi görmek, Efendimiz’in (s.a.v.) yaşadığı yerleri görmek, kokusunu içime çekmek nasip olmuştu. Şimdi sırada Kudüs’ü görmek vardı… Ah Kudüs… Efendimiz’in (s.a.v.) Mirâc’a yükseldiği kutlu şehir… Şimdiyse acı ve gözyaşlarıyla dolu mahzun şehir…
 
“Kulunu bir gece Mescid-i Haram’dan, kendisine bazı ayetlerimizi göstermek için mübarek kıldığımız Mescid-i Aksa’ya götüren Allah, her türlü noksan sıfatlardan münezzehtir. Şüphesiz ki O, her şeyi hakkıyla bilen ve hakkıyla görendir.” (İsrâ, 1)

Küçük Ömer’in Maceraları 4 kitap özeti

Küçük Ömer’in Maceraları 4 pdf oku

Küçük Ömer’in Maceraları 4 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu