Çocuk Kitapları

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim Pdf indir

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 88 sayfadan oluşan Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ahmet Taşçı tarafından kaleme alınan Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim kitabını 9786057934857 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim pdf oku indir.

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim pdf indir

Derin bir uykuveyalmışım. Rüyalar âlemindeydim. Büyük bir kalabalığın ortasındaydım. Derken, kalabalık kayboldu. Orada yalnızca ben kaldım. Birden büyük bir nur, etrafı kapladı. Sütten beyaz bir nurdu; bana doğru geliyordu. Sanki gökten iniyordu. Sonra etrafı mis gibi gül kokusu sardı. Tamamen yaklaştı. Evet, O’ydu bu! Allah’ım, şükürler olsun…
 
Yanıma iyice yaklaştı. Ben, utancımdan kafamı eğdim. O, elini başıma sürdü. “Ümmetim…” dedi. Ah! Ne büyük bir mutluluktu bu! Sonra geriye dönüp, geldiği yöne doğru yürüdü. Ben ise onu hayran hayran izliyordum.
 
Sonunda kayboldu…
Lakin etraf çok güzel kokuyordu…
Gül kokuyordu…

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim kitap özeti

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim pdf oku

Küçük Ömer’in Maceraları 1 / Canım Peygamberim Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu