Çocuk Kitapları

Küçük Mağara Adamı Grug! Pdf indir

Küçük Mağara Adamı Grug! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Mağara Adamı Grug! kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Rafa Ordonez tarafından kaleme alınan Küçük Mağara Adamı Grug! isimli kitap 9786059318853 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Küçük Mağara Adamı Grug! kitabını 19.10.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Mağara Adamı Grug! pdf oku indir.

Küçük Mağara Adamı Grug! pdf indir

Grug kalkıp etrafına baktığında,
renkli ve göz alıcı dünyayı keşfeder.
Gördüğü her şey güzel ve
heyecan vericidir…
Lakin döndüğünde, Grug
gördüklerini ailesine açıklamaya
çalışırken ufak bir
sorunla karşılaşır…
 
 
Grug’un hikayesi okuyuculara yeni şeyler keşfederken merakın güdüleyici tesirini, doğanın da bu deneyime nasıl aracılık ettiğini düşünme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda, içinde bulunulan sıkışık durumlara alternatif çözüm üretebilmek için de zengin bir hayal gücüne sahip olmanın öneminin önemini vurguluyor.
 
Çağımızın çocuklarının da ruhsal yaşantısı benzer bir yolla besleniyor; gözlemlemek, deneyimlemek ve paylaşmak. Çevreye hassas olmak çocukların çağrışımlarını zenginleştirirken, doğada edindikleri her deneyim kendilerini tanımalarına faydalı oluyor. Bunları paylaşmak ise yaşamları boyuncaki mühim bireylerle bağlarını kuvvetlendirirken, imgesel ve dış dünya arasında köprü kurabilmelerini destekliyor.  (Psk. Dan. Petek Halman Kara)

Küçük Mağara Adamı Grug! kitap özeti

Küçük Mağara Adamı Grug! pdf oku

Küçük Mağara Adamı Grug! Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu