Çocuk Kitapları

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını Pdf indir

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Enis Temizel tarafından kaleme alınan Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını kitabını 9786050826142 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını pdf oku indir.

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını pdf indir

Anadolu’nun büyük kervansaraylarını keşfetmenin vaktidir! Küçük Kayılar, diğer Kayı halkı ile yola düşerler ve neler neler görüp neler neler öğrenirler… Ama macera peşlerini bırakmaz! Kervansaraya yapılan baskını acaba nasıl önleyecekler?
Küçük Kayılar’ın pek de ufak olmayan heyecan dolu maceralarını, ince zekâlarıyla düşmanlarını nasıl alt ettiklerini ve daha fazlasını bu kitaplarda bulacaksınız.
Bunun yanı sıra Türklerin şanlı tarihini, Kayı boyunun yaşamını, Ertuğrul Gazi’nin büyük kahramanlıklarını da eğlenerek öğrenebileceksiniz.
O zaman, Küçük Kayılar ile tarihin heyecan dolu sayfalarında yola çıkmanın tam vaktidir!

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını kitap özeti

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını pdf oku

Küçük Kayılar / Kervansaray Baskını Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu