Çocuk Kitapları

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Louisa May Alcott tarafından kaleme alınan Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491171 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Mevsimlerden kıştı. Dışarıda hava çok soğuktu, sürekli olarak kar yağıyordu. Evde yere uzanmış olan Jo, ´´Böyle armağansiz bir yılbaşı hiç yılbaşına benzemiyor,´´ diye homurdandı.
Meg, eski giysilerine bakıp hüzünle içini çekti, ´´Fakir olmak çok korkunç bir şey.´´
Bunun yanı sıra kardeşlerin en küçüğü Amy söze karıştı. ´´Hiç olmazsa kızların çok fazla güzel eşyası var, bazılarının böyle eşyalarının bile olduğunun zannetmiyorum.´´
Şöminede çatırdayan odunların ışığında yün örmekte olan dört kız kardeş, aralarında konuşuyorlardı. Odadaki eşyalar eskiydi, fakat rahattı. Yerdeki halının rengi soluktu. Duvarlarda iki güzel tablo asılıydı ve raflar kitapla doluydu.
Şimdi bu aileyi tanıyalım. Kız kardeşlerin en büyüğü olan Meg, on altı yaşında güzel bir kızdı. İri gözleri, yumuşak, gür kahverengisaçları, nizami bir ağız yapısı ve her zaman gurur duyduğu beyaz elleri vardı. On beş yaşında olan Jo ise, çok uzun boylu, ince ve esmerdi. Uzun bacak ve kollarını kendisine dert edinmişti.

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Küçük Kadınlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu