Çocuk Kitapları

Küçük Hayalet (Ciltli) Pdf indir

Küçük Hayalet (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052992326 sayfadan oluşan Küçük Hayalet (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Otfried Preussler tarafından kaleme alınan Küçük Hayalet (Ciltli) isimli kitap Das kleine Gespenst dilinde ve Ciltli ebatındadır. Küçük Hayalet (Ciltli) kitabını 18.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Hayalet (Ciltli) pdf oku indir.

Küçük Hayalet (Ciltli) pdf indir

Kim hayaletlerden korkmaz ki? Sevimli, zararsız ve kesinlikle korkunç olmayan Küçük Hayalet’le tanışınca düşüncesiniz değişecek!
 
Küçük Hayalet senelerdır her gece yarısı saat tam on ikiyi vurduğunda uyanır, yatak olarak kullandığı sandığından doğrulur ve kalenin surları ile evlerin çatıları üzerinde neşeyle uçup bilge dostu Bay Puhu’yu ziyaret eder. “Keşke bir kez olsun dünyayı gün ışığında görebilsem,” diye dilediği olur farklı zamanlarda. Bir gün bu isteği gerçekleşince hem Küçük Hayalet hem de şehir sakinleri enteresan olaylarla yüz yüze kalırlar…
 
Kitapları tüm dünyada hemen hemen 55 dile çevrilmiş Otfried Preußler, en mühim eserlerinden Küçük Hayalet’te sahip olduklarımız ve sahip olmak istediklerimiz ile ilgili bizleri keşfe çıkaran, dostluk ve özlem değerleri üzerinde düşündüren, hem macera hem de sevgi dolu bir hikâye kurgulamış.
 

Küçük Hayalet (Ciltli) kitap özeti

Küçük Hayalet (Ciltli) pdf oku

Küçük Hayalet (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu