Çocuk Kitapları

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) Pdf indir

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Celine Lamour-Crochet tarafından kaleme alınan Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) isimli kitap 9789750852701 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) kitabını 18.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) pdf oku indir.

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) pdf indir

Küçük hasır şapka yaşamından çok tatmindur. Çünkü tatlı mı tatlı ufak bir kızın “başının üzerinde yeri” mevcuttur. Bu kız aslında hasır şapkacığın oyun arkadaşıdır. Kız salıncağa bindiğinde veya kaykaydan kaydığında hep onun başında olur, onunla birlikte eğlenir. Üstelik güneşten de korur kızı.
Ama bir gün, aksiliğe bakın, ufak kız şapkasını bir bankta unutmasın mı! Hasır şapkacık başına gelen bu felakete inanamaz. Rüzgarlar alır götürür zavallıcığı. Evet, zor günler onu beklemektedir. Gelgelelim bütün olumsuzluklara rağmen hiç mi hiç ummadığı bir sürpriz ona büyük bir mutluluk yaşatacaktır…

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) kitap özeti

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) pdf oku

Küçük Hasır Şapka (Karton Kapak) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu