Çocuk Kitapları

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Louisa May Alcott tarafından kaleme alınan Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitabını 9786052491164 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku indir.

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf indir

Nat, Plamfild´dekiler tarafından çok iyi bir biçimde karşılanmıştı. Bu durumdan çok tatmin olmuştu. Kapıyı açan hizmetçi kadına, Bay Lavrens´in gösterdiği mektubu uzattı. Holde, kendisine gösterilen yere oturup, beklemeye başladı.
Nat, beklerken bir taraftan da etrafında olup bitenlerle ilgileniyordu. Hepsi de oyun oynuyordu.
Sağ tarafta iki sınıf vardı. Bunlardan birinde, çocuklar, yeni bir voleybol sahası yapmak için tartışıyorlardı.
Uzun boylu bir çocuk, bişr köşede flüt çalıyor, başka bir çocuk da kara tahtada resim yapıyordu. Sol tarafta yemek salonu görülüyordu. Masaların üstü yiyeceklerle doluydu.
Holde, bir çocuk kitap okuyor, bazıları da merdivenin korkuluklarından kayıyordu. Bir kız da, oyuncak bebeğini uyutmaya çalışıyordu.
Bu esnada çocuklardan biri yere düştü. Nat hemen çocuğun yardımına koştu.

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) kitap özeti

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) pdf oku

Küçük Erkekler Dünya Çocuk Klasikleri (7 – 12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu