Çocuk Kitapları

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052951323 sayfadan oluşan Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınan Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) isimli kitap Den Lille Havfrue dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) kitabını 22.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) pdf oku indir.

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) pdf indir

Deniz halkının kralı, derinlerdeki olağanüstü sarayında altı kızıyla birlikte yaşıyordu. Kızların hepsi çok güzel ve kabiliyetliydi, ama en ufak kız diğerlerinden biraz farklıydı. Ablaları çevreleriyle kolay bir şekilde iletişim kurarken, ufak kız çekingen ve sessizdi.
Deniz altındaki yaşam çok keyifli olmasına karşın, ufak deniz kızının aklı düşüncesi bireylerin dünyasındaydı. Ablaları da dış dünyayı düşünüyorlardı, fakat olgunlaşıp dünyayı gördükçe bu merakları geçmişti. Küçük kız ise giderek daha da meraklanıyor, bireylerin arasına karışmak istiyordu. Sonunda kararını verdi, kıyıya çıkıp insanlarla birlikte yaşayacaktı.
Dünyanın en ünlü hayali karakterlerinden birisi olan Küçük Deniz Kızı’nın maceralarını bir solukta okuyacaksınız.

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) kitap özeti

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) pdf oku

Küçük Deniz Kızı (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu