Çocuk Kitapları

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı Pdf indir

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Helena Bross Christel Ronns tarafından kaleme alınan Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı isimli kitap 9789752522183 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı kitabını 02.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı pdf oku indir.

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı pdf indir

Sınıf 1b serisinde hem kız hem de erkek çocukların gündelik yaşamları boyunca karşılarına çıkan; zorbalık, dışlanma, taşınma, arkadaşlık ilişkileri, aile ilişkileri, kardeş kıskançlığı gibi evrensel konular sade bir dil ve rengârenk çizimlerle anlatılıyor.
 
1b sınıfı ufak böcekleri daha yakında zamandan tanımak için doğa yürüyüşüne çıkıyor. Maja ve Lova çok heyecanlı. İncelemek için bi’ sürü böcek toplayıp kavanozlarına dolduruyorlar. Peki, böceklere bakınca insanın kafası kaşınır mı? Maja ve Lova kaşınmadan duramıyorlar…

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı kitap özeti

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı pdf oku

Küçük Böceklerin Peşinde / 1B Sınıfı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu