Çocuk Kitapları

Kötü Sürpriz Pdf indir

Kötü Sürpriz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kötü Sürpriz kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Esra Ercan Bilgiç tarafından kaleme alınan Kötü Sürpriz isimli kitap 9786257688543 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kötü Sürpriz kitabını 25.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kötü Sürpriz pdf oku indir.

Kötü Sürpriz pdf indir

Güneşli bir cumartesi Ekin ve dostlarının grubu “Patenci Üçler” parkta buluşurlar. Ekin, geçirdiği ufak bir kaza sonucu kendini su birikintisinin içinde bulur. Başta korksalar da kısa zaman içinde endişe yerini kahkahalara bırakır.
Eve döndüğünde Ekin’i hiç de hoş olmayan bir sürpriz beklemektedir. Cep telefonuna baktığında kendi fotoğrafının sosyal platformda bir başkası tarafından paylaşıldığını görür.
Fotoğrafının altına yapılan yorumlar da cabası…
Ekin hem öfkeden deliye döner hem de utançtan yerin dibine girer.
Kim, neden ve ne hakla onun fotoğrafını paylaşmış olabilir? Esra Ercan Bilgiç’in kaleme aldığı Dijital Medya Okuryazarlığı serisi, sosyal platform ve interneti en faydalı biçimde kullanmak, anlamak ve haklarımızı korumak için her yaştan okura klavuzluk edecek öyküler ve önsözlerden oluşuyor.

Kötü Sürpriz kitap özeti

Kötü Sürpriz pdf oku

Kötü Sürpriz Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu