Edebiyat Kitapları

Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük PDF indir

Kötü Çocuk PDF indir

Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük, pdf kitap bölümümüzde Mart 2015 senesinde kaleme alınan Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük kitabını sizlerle paylaştık. Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük kitabının detayları..

Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük – Özeti

Kayla annesi aracılığıyla büyütülen 17 yaşında evlilik dışı bir çocuktur.

Kötü Çocuk PDF, Her şey 17 yaşına kadar görmediği babasının onu yanına almak istemesiyle başlar.Daha önce Eskişehir’de annesiyle kibar ve mutlu bir yaşam süren Kayla, yeni yaşamına alışmaya niyeti yoktur.Yeni çevreyeni bir şehir,yeni bir okul Hayatı altüst olmuştur.Biyolojik babasından nefret eden Kayla onu yaralamak  için kötü bir çevre edinmek ister.Yeni başladığı okulda Ömer ve Cansu ile yakın arkadaşlık kurarlar..Okuldaki öğrencilerin koyduğu bazı kurallar mevcuttur. Burslular ve diğer öğrenciler diye ayrılır.

Bunlar birbirleriyle arkadaşlık kurmazlar.Birbirine düşman iki grupturlar. Her ne kadar zengin dostları (Ömer ve  Cansu dışında) tepki gösterseler de(özellikle Semih) Kayla ‘nın umurunda olmaz ve burslularla arkadaşlık kurmaya çalışır.Bursluların yanına gidip onlarla arkadaşlık kurmak istediğini söyler.Bora dışında hiç kimse olumlu bakmaz. Zenginlerin onların grubunda yeri yoktur.Grubun önderi olan Meriç her ne kadar onu görmezden gelip umursamaz davransa da Kayla’nın vazgeçmeye niyeti yoktur. Çünkü babasından intikam almak için gerekli kötü çevreyi bulmuştur.

Kötü Çocuk PDF Oku

Kötü Çocuk (Kötü Çocuk 1) – Büşra Küçük

Meriç yakışıklı ve bir o kadar da karizmatiktir. Her kızın ilgisini çekebilecek bir erkektir. Resimle alakalı kabiliyeti olduğundan okulda burs almaktadır. Kayla’yı görmezden gelse de; Kayla, Meriç’in peşine takılır. Ve onun karanlık dünyasıyla  tanışır.

KaylaMeriç’in peşinden Kemik Bar Cafe’ye gittiğinde hiç görmediği bir ortam içine düşmüştür. Bilmediği şey ise Meriç ile takılan kızların onun kızı olduğu  Meriç’in kızı olduğunu kabullenmese de Meriç’in onun için kavga etmesi ve AVM nin terasında kaçırıldığında Meriç’in onu kurtarmasıyla yakınlaşmaya başlamışlardır.

Bu yeni duygu ona çok yabancı gelmiştir. Çünkü önceden eski sevgilisiyle  hissettiği duygu  ile Meriç’e karşı hissettiği çok değişik duygular. Evet KaylaMeriç’e sırılsıklam  aşık olmuştur.

KaylaMeriç’in dünyasına girdiğinde aslında göründüğü gibi biri olmadığını anlamıştır. Meriç aslında zengin biridirparası için kadınların onun yanına yaklaşmasını istemediği için yoksul gibi göstermiştir. Bunun nedeni ise çocukluğunda babasınıannesini aldattığını görmesidir. Annesi onun yanında sinir krizleri geçirir ve travmalar atlatır.Bu olay onda derin yaralar bırakır ve artık hiç kimseye güvenmemeye yemin etmiştir.Kayla bunu yıkmak ister. Ama bu kolay olmayacaktır…

Meriç resim müsabakasında sergileyeceği resim Kayla’nın resmidir.Kayla okulun sitesinde Meriç’in birinci olması ile değişik bir okula gideceğini yazmıştır. Bu Kayla’da şok etkisi yaratır,çünkü onsuz bir hayat düşünemez. İzmir’e babasıyla fotoğrafların sergileneceği galaya katılır.Ve Meriç’in resmi birinci olur.   Meriç her ne kadar Kayla’yı kendi karanlık yaşamından uzak tutmak için gitmek istese deKayla’yı terk edemez. Bir kaç sokak öteye taşınır. Sonunda Kayla’yı sevdiğini itiraf eder. Tabi ki bu tek seferliktir. Bir daha bunu asla söylemeyecektir.

MeriçKayla’nın İsterse onun yaşamından çıkabileceğini, hiç değişmeyeceğini, annesi ve babasına olan güveni yerine gelmedikçe kimseye güvenemeyeceğini söyler.

Bunu kabul eden Kayla ne kadar Meriç’in karanlık dünyası onu ürkütse de artık onsuz yaşayamaz…Meriç’in kızı yahut Kayla’sı ama her biçimde baş belası…

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu