Çocuk Kitapları

Köşedeki Dükkan Pdf indir

Köşedeki Dükkan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Köşedeki Dükkan kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Nicola May tarafından kaleme alınan Köşedeki Dükkan isimli kitap 9786057401359 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Köşedeki Dükkan kitabını 26.10.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Köşedeki Dükkan pdf oku indir.

Köşedeki Dükkan pdf indir

AYATTA NE YAPACAĞINI BİLMEDİĞİNDE HİÇBİR ŞEY YAPMA, SÖYLEME… CEVAP KENDİLİĞİNDEN GELECEKTİR
 
Rosa Larkin, Londra’da sıradan işinden ve amaçsız yaşamından sıkılmıştır. Bir gün tanımadığı birinden deniz kıyısındaki ufak bir kasabada eski bir dükkân miras kalır. Miras bırakanın tek bir koşulu mevcuttur: Genç kadın, dükkânı satamayacak, yalnızca zamanı geldiğinde hak eden birisine devredebilecektir.
 
Rosa, Köşedeki Dükkân’ı yeniden açmak için köpeği Hot Dog ile birlikte Cockleberry Koyu’na gider. Orada onu gizemli bir trafik kazası, geçmişten gelen aşk mektupları, kayıp bir kolye, enteresan bir biçimde gerçekleşen fallar beklemektedir. Rosa, gökyüzünün denize değdiği bu kasabada kendini keşfetmeye çalışırken, yakışıklı arkadaşının, dedikoduya düşkün kasaba halkının, seksi bir tesisatçının ve meraklı bir gazetecinin ilgisi ona çok şey öğretecektir.
 
“Güneşli, keyifli ve aşk dolu. Yüreğinizi ısıtacak.”
MILLY JOHNSON

“İnsanın enerjisini yükseltiyor!”
JERA’S JAMBOREE

No.1 Amazon Kindle
İngiltere’de Yılın Çok Satan E-Kitabı
Amazon’da Yılın En Çok Satan 3. Romanı

Köşedeki Dükkan kitap özeti

Köşedeki Dükkan pdf oku

Köşedeki Dükkan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu