Çocuk Kitapları

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 94 sayfadan oluşan Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rudyard Kipling tarafından kaleme alınan Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491751 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Kuzey Amerika Kıtası açıklarında, büyük bir yolcu gemisi, sil sularda usulca yol alıyordu. Gemide birden fazla yolcunun bunun yanında Amerika´nın ünlü milyarderlerinden Harvey Cheyne´nin eşi ve oğlu da yer alıyordu. Maden, sanayi ve petrol işiyle uğraşan bu adamın, Amerika´nın çeşitli yerlerinde işyerleri ve villaları vardı. 

Harvey Cheyne´nin oğlu Harvey, yolcuların canını pek sıkmış, onları yaşamları boyuncan usandırmıştı.
Babası da oğlunu bu baş döndürücü zenginliğin ve milyarlarca doların gücüne güvenerek şımarık bir biçimde yetiştirmişti. Bu şımarıklığın bunun yanında Harvey on beş yaşına gelmesine rağmen iyi bir eğitim de alamamıştı. Oğlunun iyi bir eğitim almasını isteyen annesi, onu Avrupa´da güzel bir okula yerleştirmek için götürüyordu.

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Korkusuz Kaptanlar Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu