Çocuk Kitapları

Korkuluk Koko Pdf indir

Korkuluk Koko pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Korkuluk Koko kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Meral Pişirener tarafından kaleme alınan Korkuluk Koko isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Korkuluk Koko kitabını 9786059795517 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Korkuluk Koko pdf oku indir.

Korkuluk Koko pdf indir

Karga, Koko’yu uçurup güzel bir yere getirdiği için çok mutluydu. Lakin onu düşünceli görünce sordu, “Ne oldu Koko? Burayı beğenmedin mi?”
“Çok beğendim fakat korumam gereken bir tarla yok artık, bu beni üzüyor… Varlığımın ne anlamı olabilir?” “Sen bizim arkadaşımızsın. Seni seviyoruz. Varlığın bizi çok mutlu ediyor” dedi tarla faresi.
 
Meral Pişirener, yeni kitabında bir korkuluğa dostluğun penceresinden baktırıyor, ona güzel anlar yaşatıyor. Bahar yağmurları, ilk kar sevinci, doğanın uyanışı, güneşin ilk ışıkları, yıldızlı gecelerde sohbetler ve yeni bir yaşamın verdiği heyecanın eşliğinde ilerliyor satırlar… Yaşasın hayat, yaşasın dostluk!
 
Günlerini bir tarlada geçiren korkuluk Koko, iki konuşkan arkadaş edinir. O tatlı günde, karga ile fare ona bir çift göz yapmaya karar verirler. Böylelikle Koko etrafında olup bitenlerin farkına varmaya başlar. Mevsim geçişleri, ılık akşamlar, gökyüzü, başka hayvanlar, insanlar, zaman… Tadına bakılacak, üzerine konuşulacak dünya kadar şey mevcuttur. Derken hasat zamanı yaklaşır. Yoksa Koko dostlarına veda etmek zorunda mı kalacaktır? İşte şimdi hayal bile edemeyeceği güzellikte bir gün onu beklemektedir.
 
Mevsimi geçmeyecek, hayat dolu, sıcacık bir dostluk öyküsü…

Korkuluk Koko kitap özeti

Korkuluk Koko pdf oku

Korkuluk Koko Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu