Çocuk Kitapları

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar Pdf indir

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Betül Tarıman tarafından kaleme alınan Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar kitabını 9786257556095 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar pdf oku indir.

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar pdf indir

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr kitabı okuru gökyüzünde seyahate çıkaran bir masal kitabı. Yazar kitapta çocukluğun renkli dünyasında geziniyor kâh doğanın sesini dinliyor kâh düşsel kahramanlarının sesine kulak veriyor. Nehirlerle, böceklerle, ağaçlarla dost.
Kitaptaki yer ve olaylar örgüsünde yaşadığımız dünya denen kasabada kulağımıza şiirsel bir dille dostluğu, barışı, sevgiyi ve birlikte kardeşçe yaşamayı fısıldıyor. Ne de olsa dünya hepimizin.
Betül Tarıman’ın Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgâr kitabının içinizdeki yazarı, Soner Hızarcı’nın fotoğraflarınin içinizdeki ressamı uyandırmasını diliyoruz.

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar kitap özeti

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar pdf oku

Korkuluğa Masal Anlatan Rüzgar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu