Çocuk Kitapları

Konuşmak Yok Pdf indir

Konuşmak Yok pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Konuşmak Yok kitabı 152 olarak çıkarılmıştır. Andrew Clements tarafından kaleme alınan Konuşmak Yok isimli kitap 9789944717373 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Konuşmak Yok kitabını 17.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Konuşmak Yok pdf oku indir.

Konuşmak Yok pdf indir

Okul eğitiminde iletişim, haklar ve özgürlükler üzerine yenilikçi bir roman!

Çocukların çok sevdiği Bunun Adı Findel ve Karne Oyunu gibi okul yaşamını konu alan romanların yazarı Andrew Clements, zekice kurguladığı bu kitabında okurunu, iletişim, haklar ve özgürlükler üzerine düsündürüyor. İlköğretim senelerında sessiz kalabilmenin, birbirini ve kendi iç sesini dinleyebilmenin önemine dikkat çeken bu enteresan kitap, öğrencilerin oynadıkları bir oyunla öğretmenlerini, ailelerini, bundan dolayı ait oldukları toplumsal halkayı nasıl etkilediklerini gösteren yenilikçi bir roman. Yazarın dilimize çevrilen bu üçüncü kitabı çocuklar tarafından gülümseyerek okunurken, yetişkin okurları epeyce düşündürecek.

Okulda hiç konuşmadan bütün bir gün geçirmek! Vay canına, müthiş bir deney! Gelmiş geçmiş en gürültücü, en geveze sınıflardan birinde okuyan Dave hiç konuşmadan bir gün geçirmeye karar verir. Dave’in kararı, okulda kızlarla oğlanlar arasında bir yarışmaya dönüşür. İki gün boyunca beşinci sınıftaki hiçbir öğrenci konuşmayacak; öğretmenler, okul çalışanları veya evdekiler soru sorduğunda da yalnızca üç sözcüklük yanıtlar verebileceklerdir. Bazı öğretmenler yaratıcılığı artıran, dil becerisini geliştiren bu yarışmayı destekler. Süre dolduğunda sonuç her açıdan enteresan olacaktır…

Konuşmak Yok kitap özeti

Konuşmak Yok pdf oku

Konuşmak Yok Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu