Çocuk Kitapları

Konakta Neler Oluyor? Pdf indir

Konakta Neler Oluyor? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Konakta Neler Oluyor? kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Pelin Güneş tarafından kaleme alınan Konakta Neler Oluyor? isimli kitap 9786055286729 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Konakta Neler Oluyor? kitabını 18.09.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Konakta Neler Oluyor? pdf oku indir.

Konakta Neler Oluyor? pdf indir

Kültürel Miras Serisi, ikinci kitabı Konakta Neler Oluyor? ile yola devam ediyor. Pelin Güneş bu sefer pasta hamuruna bulanmış sözcükleriyle eski bir yapıdan el sallıyor; pasta ustalarının, fırıncıların mis kokulu diyarından sesleniyor bize.

Yeşillikler içinde olduğunuzu hayal edin, gözleriniz ağaçlar boyu ilerliyor. Ne hoş bir his değil mi? Ama bir yerde durdunuz çünkü yemyeşil doğaya hiç yakışmayan bir binaya takıldı gözünüz. Üstelik bu binalar yalnız değildi, sıra sıra devam ediyordu. Kaçamadınız…

İşte, bundan seneler önce, gözlerinizi kaçırmayacağınız türde binalar yapıldı: Hemşin Konakları. Rize’nin Çamlıhemşin beldesinde, Fırtına Deresi’nin yakınlarında boy gösteriyorlar. Nice pasta ustasını büyütmüş bu güzelim yapılar, içinizi açmak için oradalar. Üstelik yaşlı ağaçların, kuşların, sincapların arasında hiç de enteresan görünmüyorlar.

Elinizdeki kitap, bu konaklardan birinde yaşayan Tarçın ve ailesini konu ediniyor. Konağın satılığa çıkacağını duyan ailenin bir planı var. Emin olun, siz de böyle bir evde yaşasaydınız bırakmak istemezdiniz. Bakalım konağın sahibi Didem’i neler bekliyor?

Az kalsın unutuyorduk, pasta sever misiniz?

 

Konakta Neler Oluyor? kitap özeti

Konakta Neler Oluyor? pdf oku

Konakta Neler Oluyor? Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu