Pdf Kitap

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası Pdf indir

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 394 sayfadan oluşan Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Süleyman Arslantürk tarafından kaleme alınan Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 28 cm ebatındadır. Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitabını 9786254122408 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası pdf oku indir.

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası pdf indir

Hazırlamış olduğum eserde ANAYASA , İDARE HUKUKU (Soru arası dip notlar bulunmaktadır.) TCK, CMK, İNSAN HAKLARI (Soru arası dipnotlar bulunmaktadır.) ve İNKILAP TARİHİ soruları olmak üzere AÖF formatına uygun olarak 2500 öğretici ve eğitici soru bulunmaktadır. 1300 soruluk toplamda polisi ilgilendiren mühim 25 kanunun bulunduğu MEVZUAT SORU BANKASI kitabı ile birlikte komiser yardımcılığı sınavına hazırlık seti hepsinı kapsayacak hale gelmektedir.

Yine bu hususta bir başka eserimiz olan KOMİSER YARDIMCILIĞINA HAZIRLIK 10’LU DENEME SINAVI kitabıyla da kendinizi test ve deneme olanağı bulabilirsiniz.
Sınava girecek olan mesai dostlarıma başarılar diliyorum.

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası kitap özeti

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası pdf oku

Komiser Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Soru Bankası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu