Çocuk Kitapları

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 Pdf indir

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aytül Akal tarafından kaleme alınan Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 kitabını 9786059493703 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 pdf oku indir.

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 pdf indir

Yoksa siz de neye kabiliyeti olduğunu keşfedemeyenlerden misiniz?
O halde Süper Çocuklar sizi vazifeye çağırıyor!

Mete, herkesin özel bir kabiliyeti olduğunu düşünüyor. Mesela, yaşamı renklerle ifade eden arkadaşı Asya ona göre tam bir Renk Delisi. Hassas kulaklarıyla hiç kimselerin duyamadığını işiten Tuna ise gerçek bir Ses Delisi’ne dönüşmüş durumda. Oysa halen kendi özel kabiliyetini keşfetme çabasında… Kim bilir, belki o da bir peridir! Öyle ya, periler neden hep kız olacakmış ki? Böyle bir kural mı var?

Dostumuz her zamanki gibi yine kendi derin kabiliyetlerini keşfetmeye çalışırken evlerini bir telaş sarıyor ki sormayın. Anne ve babası neden durduk yere tartışıp duruyor? Hafta sonu yurtdışından evlerine gelecek garip, hatta Mete’ye göre çok tehlikeli konuk da kim? Peki ya apar topar aralarına karışan Lila? Her rengin milyonlarca tonu olduğunu söyleyip duruyor. Çoklu renk algısı varmış, yok neymiş, o bir tetrakromatmış…

Birdenbire ortadan kaybolan ebeveynler, yıkılıp yerine devasa binaların dikileceği göz alıcı bir sanat sokağı, duvardaki kırmızı lekeler, sokağın başında bekleyen mavi boyalı adamlar, havada asılı kalan çürük yumurta kokusu…

Süper Çocuklar iş başına!

Kahramanlarımız gizli kabiliyetlerini keşfetmeye çalışırken kokuların peşinde, renklerin izinde, gizemli ve hareketli bir maceraya sürükleniyor. Üstelik bu sefer güçlerine güç katacak yeni bir dostları da var!

Farklı kuşakları kucaklayarak yüz binlerce çocuğa ulaşmayı başaran Aytül Akal’ın duyular ve değişikliklar üzerine kaleme aldığı “Süper Çocuklar” serisi, dizinin üçüncü kitabı Koku Delisi ile serüvene devam ediyor. Yusuf Tansu Özel‘in desenleriyle kitapseverlerin gözünde canlanan bu keyifli macera, 8-10 yaş grubundaki okurlara grup bilincini aşılarken, bilinmez olana karşı önyargıları altüst ediyor.

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 kitap özeti

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 pdf oku

Koku Delisi / Süper Çocuklar 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu