Çocuk Kitapları

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 Pdf indir

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 kitabı 272 olarak çıkarılmıştır. Delal Arya tarafından kaleme alınan Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 isimli kitap 9789750735820 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 kitabını 24.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 pdf oku indir.

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 pdf indir

Lusin, Marmara Denizi’nin derinliklerinde yatan Labirent’te bilinmez bir geleceğe ve yüzleşmek zorunda olduğu bir geçmişe doğru yol alırken, Ran, Rudabe ve Hakan, İstanbul’un farklı çağlarına yaptıkları yolculuklardan çiçeği burnunda yanıtlarla dönüyor. Halkını kurtarmaya çalışan Arietis, beklenmedik bir sırrın bekçiliğini üstleniyor. Galata sokaklarında gerginlik artarken, Soy ve Konsey arasındaki savaş son dönemece giriyor. İpuçları bizi her şeyin başlangıcına, kökenlere götürdüğünde ise, sırlar bir olup aynı soruyu aydınlatıyor: Yoksa her şey bir Masal mı?
 
Tarihi ve bugünü fantastik kurgularla buluşturan Delal Arya’nın gizemlerle örülü dizisi “Pera Günlükleri” beşinci kitapla sona eriyor. Okurlarda araştırma ve tarih merakını körükleyen dizinin son kitabı, insanın en fazla zarar verdiği şeyin yine kendi öyküsü olduğunu hatırlatıyor.

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 kitap özeti

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 pdf oku

Kökenler Labirenti / Pera Günlükleri 5 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu