Pdf Kitap

Kokarca ile Porsuk Pdf indir

Kokarca ile Porsuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kokarca ile Porsuk kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Amy Timberlake tarafından kaleme alınan Kokarca ile Porsuk isimli kitap 9786051982205 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kokarca ile Porsuk kitabını Skunk and Badger numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kokarca ile Porsuk pdf oku indir.

Kokarca ile Porsuk pdf indir

KOKARCALARI KİMSE SEVMEZ!
KİMSE KAPI ÇALDIĞINDA karşısında bir kokarca görmekten mutlu olmaz. Bunun yanı sıra aklı başında hiç kimse evine bir kokarcanın taşınmasına izin vermez! Ama bizim hikâyemizde işler öyle yürümüyor: Kokarca, Porsuk’un yanına taşınıyor! Mühim Taş İşi’yle meşgul Porsuk’un isteyeceği son şey rahatsız edilmek olsa da artık bunun için çok geç.
Kokarca’nın gelişiyle Porsuk’un tüm düzeni altüst oluyor. Roket patatesler havada uçuşuyor, kuyruklar havaya dikiliyor ve korkunç kokular yanlış yerde, yanlış hayvana püskürtülüyor. Hepsi tamam da, ortalıkta bunca tavuğun dolaşma sebebi ne? 
Kokarca ile Porsuk, Newbery Ödüllü Amy Timberlake’in kaleme aldığı ve bir arada yaşamak zorunda kalan iki zıt kişiliğin dostluğunu anlattığı serinin ilk kitabı. Caldecott Madalyası sahibi ünlü çizer Jon Klassen’ın çizimleriyle taçlandırdığı bu öyküyü okumaya, bir daha okumaya, tekrar tekrar ve sesli okumaya doyamayacaksınız.

Kokarca ile Porsuk kitap özeti

Kokarca ile Porsuk pdf oku

Kokarca ile Porsuk Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu