Çocuk Kitapları

Kofi’nin Gözlükleri Pdf indir

Kofi’nin Gözlükleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Kofi’nin Gözlükleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Haldun İlkdoğan tarafından kaleme alınan Kofi’nin Gözlükleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Kofi’nin Gözlükleri kitabını 9786257360746 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kofi’nin Gözlükleri pdf oku indir.

Kofi’nin Gözlükleri pdf indir

Baykuş Kofi, başarılı bir yazar olmanın hayalini kuruyordu fakat artık gözleri iyi görmediği için bir gözlüğe ihtiyacı vardı. Onu rahatsız eden gürültücü kargadan kendisine bir gözlük bulmasını rica etse de karganın ona getirdiği gözlük pek işine yaramayınca iş başa düştü. İşte o zaman yolu, gözlerden uzak bir mağaranın içindeki gizemli kristal kayalarla kesişti. Bu kristallerden yaptığı gözlükleri yalnızca kendi kullanmakla yetinmeyip komşularına, dostlarına da dağıtınca orman sakinlerinin tavırlarında bazı değişiklikler ortaya çıkmaya başladı!
Baykuş Kofi bu enteresan durumu çözmenin yollarını ararken hiç beklenmedik arkadaşlıklar ve merak dolu bir macera onu bekliyordu. Peki ya yazarlık hayali? O hususta da aklına dâhiyane bir fikir gelmek üzereydi!

Kofi’nin Gözlükleri kitap özeti

Kofi’nin Gözlükleri pdf oku

Kofi’nin Gözlükleri Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu