Çocuk Kitapları

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) Pdf indir

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789752561083 sayfadan oluşan Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Anna Biosca tarafından kaleme alınan Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) isimli kitap 09.10.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) kitabını Sümeyra Güçlü numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) pdf oku indir.

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) pdf indir

Bu kitapta usta kalemlerin elinden çıkmış
37 tane klasik masal okuyacaksınız.

Peter Pan, Pamuk Prenses, Aslan ve Fare, Güliver’in Gezileri, Bambi, Fareli Köyün Kavalcısı, Pinokyo, Kırmızı Başlıklı Kız, Çizmeli Kedi, Ağustos Böceği ve Karınca, Uçan Fil Jumbo bu masallardan yalnızca birkaçı…

Siz çocukların hayal gücünü alabildiğince geliştirecek bu masallar. Değişik kültürler ile ilgili bilgi edinmenizi sağlayacak, ufkunuzu açacaklar.

Dünyaca ünlü illüstratör Maria Pascual, masalların her sayfasını birbirinden güzel resimlerle süsledi. Küçük yaştaki dostlarımızdan, masal okumak isteyen büyüklere kadar, her yaştan okuyucuya tatlı gelecek resimler bunlar. Bu resimler aracılığıyla klasik masallar gözünüzün önünde canlanacak.

Kitabımız altı bölümden oluşuyor. Her bir bölümün sonunda aktiviteler var. Bu aktiviteler aracılığıyla, masallarda karşınıza çıkan yeni sözcüklerin anlamlarını, yeni sözcükleri cümle içinde kullanmayı, masallardan ders çıkarmayı ve masal kahramanlarının kişilik analizini yapmayı öğreneceksiniz. Masal saatleriniz, eşsiz bir öğrenme deneyimine dönüşecek.
Çocuklar, klasik masalları okuyarak bir çok yeni arkadaş edineceksiniz! Umarız bu arkadaşlardan bir diğeride, asla elinizden düşmeyecek kitaplar olur!

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) kitap özeti

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) pdf oku

Klasik Dünya Masalları (Ciltsiz) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu