Çocuk Kitapları

Kıvırcıklar Dünyası Pdf indir

Kıvırcıklar Dünyası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Kıvırcıklar Dünyası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Banu Bozdemir tarafından kaleme alınan Kıvırcıklar Dünyası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kıvırcıklar Dünyası kitabını 9786059166478 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kıvırcıklar Dünyası pdf oku indir.

Kıvırcıklar Dünyası pdf indir

Kıvırcık saçlarınız, hep türlü türlü dertler mi açtı?
Öyleyse sizi de kıvırcıkların dünyasına bekliyoruz.
Burada tüm kıvırcıklara yer var.
Yoksa saçlarınız pırasa gibi düz mü?
Merak etmeyin, bu maceraya siz de davetlisiniz.
 
Ülkedeki tek kıvırcık saçlılar Hakan ve Seyhan kardeşler, kuzu Kıvrık, kıvırcık marul, hem kıvırcık hem darmadağınız bulut, kurbağa marul, düz ve kıvırcık saçlı bebek, kıvırcık saçlı olduğu için kurbağaya dönüştürülen prens, kıvrıla kıvrıla daireler çizen spiral, kimse kendisini dinlemediği için kıvrılıp kalan bir salyangoz, kanatları kıvrık olduğu için bi hayli hızlı uçamayan bir kuş… İşte karşınızda Kıvırcıklar Çetesi. Aramıza hoş geldiniz.
 
Kıvırcıklar Dünyası, Banu Bozdemir’in kıvrıla kıvrıla akan sürükleyici kaleminden dostluk, yardımlaşma, hoşgörü ve kendimizi olduğumuz gibi sevmek adına yazılmış kıvırcık bir masal.

Kıvırcıklar Dünyası kitap özeti

Kıvırcıklar Dünyası pdf oku

Kıvırcıklar Dünyası Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu