Çocuk Kitapları

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz Pdf indir

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nefise Atçakarlar tarafından kaleme alınan Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz kitabını 9786050825725 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz pdf oku indir.

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz pdf indir

Birçok insan gibi, Can ile Canan’ın da en büyük hayali zaman makinesini icat etmekti. Bir gün hayalleri enteresan bir biçimde gerçek oldu. Büyük dedelerinden kalan gizemli bir defter, onları zamanda çok heyecanlı bir yolculuğa çıkardı. Hatta bu yolculuk, zaman yolculuğu olmanın ötesine de geçti. 

Bir gün kendilerini İstiklal Marşı’mızın ince ruhlu, hassas şairi Mehmet Akif Ersoy’un hiç bilmedikleri diğer şiirlerine yolculuk yaparken buldular. Şiirlerin içinde yolculuk yapmak… Bu, hayallerinin de ötesindeydi. Mehmet Akif Ersoy’un birbirinden enteresan şiirlerini arada bir gülerek arada bir ağlayarak arada bir şaşırarak yüreklerinin derinliklerinde hissetmenin güzelliğini, bütün dünya ile paylaşmak istediler.

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz kitap özeti

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz pdf oku

Kitapçıyı Nasıl Karıştırdık / Can ile Canan Mehmet Akif’i Seviyoruz Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu