Edebiyat Kitapları

Kış Bahçesi Pdf indir

Kış Bahçesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kış Bahçesi kitabı 512 olarak çıkarılmıştır. Kristin Hannah tarafından kaleme alınan Kış Bahçesi isimli kitap 9786054456307 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kış Bahçesi kitabını 18.10.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kış Bahçesi pdf oku indir.

Kış Bahçesi pdf indir

Meredith ve Nina Whitson birbirine taban tabana zıt karakterlerdeki kız kardeşlerdir. Biri evde kalıp çocuklarına bakmış ve aile işinin başına geçmiş, diğeriyse hayallerinin peşinden gidip dünyayı gezmiş ve ünlü bir foto muhabir olmuştur. Lakin sevgili babaları hastalandığında bu birbirine yabancı iki kadın, kendilerini yine bir arada, şimdi bile kızlarına herhangi bir avuntu vermeyen, aşırı mesafeli anneleri Anya’nın yanında bulacaktır. Anneleriyle aralarındaki tek bağ, onun, çocukluklarında bazı geceler kızlara anlattığı bir Rus masalıdır.
Ölüm döşeğindeki babalarınınsa, yaşamındaki kadınlardan son bir arzusu mevcuttur. Anya kızlarına bir masal anlatacaktır; seneler önce başladığı ama hiç bitirmediği o masalı. Hem de bu kez sonuna kadar.
Bu masal önceden duydukları hiçbir şeye benzememektedir; altmış yıldan uzun bir zamanı kapsayan, savaş mağduru Leningrad’da başlayıp günümüz Alaska’sına kadar uzanan, sürükleyici, gizemli bir aşk hikâyesi. Nina’nın gerçeği açığa çıkarma hususundaki saplantısı, onları annelerinin geçmişlerinde, ailelerini tümüyle sarsacak ve tamamen değiştirecek bir sır öğrenecekleri, beklenmedik bir yolculuğa sürükler.
İlk sayfasından son sayfasına kadar büyüleyen Kış Bahçesi, hem epik bir aşk hikâyesi hem de yaşamları kesişen kadınların geniş bir şekilde bir portresi olması yönünden nadir bulunur bir eser. İlham verici şiirsel yazımıyla, son sayfa okunduktan uzun süre sonra bile okuyucunun aklından çıkmayacak.
“Okuyucular, anne ve kızlar yakınlaştıkça hem gülmekten hem de ağlamaktan kendilerini alamayacaklar.”
-Publishers Weekl

Kış Bahçesi kitap özeti

Kış Bahçesi pdf oku

Kış Bahçesi Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu