Çocuk Kitapları

Kirpi ve Sergi Pdf indir

Kirpi ve Sergi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Kirpi ve Sergi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özge Bahar Sunar tarafından kaleme alınan Kirpi ve Sergi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 24 x 24 cm ebatındadır. Kirpi ve Sergi kitabını 9786052079041 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kirpi ve Sergi pdf oku indir.

Kirpi ve Sergi pdf indir

Okulların açılmasına bir gün kala ufak kirpi ormanda gezerken ufak bir kaza geçirir ve parmakları sargıya alınır. Büyük bir hevesle okula gidip gelen kirpi, dersleri dikkatle dinler fakat sargılı parmaklarıyla yazı yazma çalışmalarına katılamaz. Öğretmeni, bir sonraki hafta tüm ormanın davet edildiği bir ‘a’ harfi sergisi düzenleyeceğini ve sınıftaki tüm hayvanların sergiye en güzel ‘a’ harflerini yaparak katılması gerektiğini söyler ve ufak kirpi için macera başlar. Sargılı parmaklarına rağmen umutsuzluğa düşmeyen ufak kirpi alışılagelmişin dışında üç farklı ‘a’ harfi yaratmayı başarır ve sınıf dostlarına bir sonraki sergi için ilham vermiş olur.
 
Bu sıcak hikâye, yılgınlığa düşmeme ve karşılaşılan önüne geçeri avantaja dönüştürebilme konularında okuyucuları yüreklendirirken çözüme giden yolların ne kadar çeşitli olabileceğine de gözleri üstüne topluyor. Öykü boyunca ufak kirpinin neşesini hiç kaybetmeden bulduğu yaratıcı çözümler çocukları hayran bırakacak. Genç yazar Özge Bahar Sunar’ın dikkat çekici bu ilk kitabındaki masalsı anlatımı, Ceyhun Şen’in şakali çizimleriyle hayat buluyor.

Kirpi ve Sergi kitap özeti

Kirpi ve Sergi pdf oku

Kirpi ve Sergi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu