Çocuk Kitapları

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 Pdf indir

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 622 sayfadan oluşan Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rick Riordan tarafından kaleme alınan Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 kitabını 9786051117799 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 pdf oku indir.

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 pdf indir

“: Antik Mısır tanrıları birer birer uyanıyor! Akıl almaz bir intikam
planını durdurmak, Carter ve Sadie’ye düşüyor.Çok satan Percy Jackson ve Olimposlular serisinin yazarından bir Mısır Mitolojisi efsanesi! Kane Günceleri serisinin ilk kitabı olan Kırmızı Piramit, gerilimi ve mizahı bir araya getiren, bir kahramanlık ve sadakat öyküsü.

Carter Kane, annesini altı yaşındayken kaybettiğinden beri babası, ünlü Mısır Bilimcisi, arkeolog Dr. Julius Kane ile dünyayı dolaşmaktadır ve evi, bir valizden ibarettir. Carter böyle bir hayat sürerken kız kardeşi Sadie Kane Londra’da, anneannesi ve dedesiyle yaşamaktadır. Ayrı geçen altı yıldan sonra iki kardeşin ortak hiçbir noktası kalmamıştır. Lakin artık her şey değişmek üzeredir. Bir Noel gecesi, iki kardeş babaları aracılığıyla Londra’da yeniden bir araya gelirler. Babaları, her şeyi yoluna koymaya kararlıdır ve onları nedeni belirsiz bir biçimde British Museum’a götürür. Lakin işler beklendiği gibi gitmez ve Julius Kane, kulakları sağır eden, devasa bir patlamayla aniden sırra kadem basar.”

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 kitap özeti

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 pdf oku

Kırmızı Piramit / Kane Günceleri 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu