Çocuk Kitapları

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Glykeria Grekou tarafından kaleme alınan Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441445 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Semih’in ufak bir sorunu var: ADHD yani Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu. Aslını söylemek gerekirse Semih zeki, hassas ve sosyal bir çocuk. Arkadaş edinmek, iyi bir öğrenci olmak ve ebeveynlerini gururlandırmak istiyor. Bakalım bunu başarabilecek mi?
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Kırmızı Kutu Konu: Hiperaktivite / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu